Yüzme

Yüzme havuzumuz çocuklarımızın yüzme eğitimine başlamaları için özel tasarlanmıştır. Öncelikle suyu seven çocuklarımız, sonraki zamanlarda temel yüzme becerilerini kazanmaya başlarlar.

Suyla eğlenirler… Çocuk Kasabasında çocuklarımız bitmek bilmeyen enerjilerini suya yansıtarak eğlenceli dakikalar geçirir. Böylece hem fazla enerjilerinden kurtulur hem de bedensel gelişmede önemli bir yere sahip olan suyun olanaklarından faydalanırlar.
Sudan çıkınca ne mi yaparlar? Yumuşacık özel dokuma peştemallerine sarınıp suyun bütün yorgunluklarını üzerlerinden atarlar.

Yüzme, Türkiye’de eğitim ve kültür seviyesinin en yüksek olduğu spor dallarından biridir. Bu yüzden çocukların küçük yaşta yüzmeye başlaması gerekmektedir.

Ülke genelinde yüzme yaşı ortalamasının 6 olduğu düşünülürse, Çocuk Kasabası bu alanda da devrim yaparak çocuklarınıza 3 yaşından itibaren su ile aktif olarak tanıştırır.

Yüzmenin saymakla bitmeyen faydalarının yanında, bu sporu çocuklarımız bakımından en güvenli hale getirmek için havuzumuzu son teknoloji ürünü sistemlerle temizleyip hijyenini sağlıyoruz gönlünüz rahat olsun…

Bize Ulaşın!